Hizmetlerimiz

Güçlü akademik ekibimiz ile doğru ve güvenilir bir hizmet anlayışı ve yenilikçi çözümler.

img

Teknik Danışmanlık

NANOGRAFEN teknik danışmanlık desteği verilmektedir. Formülasyon geliştirme, iş geliştirme ve optimum proses koşullarının belirlenmesi konusunda destek vermektedir.

img

Proje Önerisi Hazırlama

Eğer bir proje öneriniz varsa, başvurmak istediğiniz çağrılara uygun olarak (Tübitak, Eureka, Eurostars, Horizon 2020’deki açık çağrılar, vb.) proje önerisi hazırlanması ve yazımında hizmet vermekteyiz. Ayrıca, proje konunuza uygun partner bulma konusunda da yardımcı olmaktayız.

img

Pilot Ölçekte Üretim ve Prototip Yapımı

Pilot ölçekte grafen katkılı termoset ve termoplastik nanokompozit üretimi sunmaktadır.
Plastik uygulamaları dışında yapı malzemeleri (grafen takviyeli çimento), lityum iyon bataryalarda ve kurşun asit akülerde anot elektrot malzemesi geliştirilmesi, yakıt veriminin artması için lubrikant olarak kullanımı, uçak kanatlarının güçlendirilmesi, yangın geciktirici malzemeler, biyosensör üretimi gibi konularda çalışan firmalara da hizmet vermektedir.

img

Malzeme Karakterizasyonu

Kompozitlerin performans özelliklerinin analizi ve karakterizasyonu konusunda hizmet vermektedir. Firmamız sorunlarınız için en uygun karakterizasyon tekniklerin belirlenmesinde ve gerekli yönlendirmenin yapılmasında Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Malzeme Laboratuvarları arasında iletişim kuracaktır.
Malzeme karakterizasyon hizmetleri için Sabancı Üniversitesi Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
http://sunum.sabanciuniv.edu/
http://fens.sabanciuniv.edu/mcl/